TERAZ GRAMY:  
 

DJ GORO B-DAY PARTY [Classic Trance & Hardtrance Edition]


★ Na imprezie zagrają ★

★ WK DJ (Vinyl Set)
★ SEJ-G
★ DJ GORO (solenizant) (Vinyl Set)

★ WK DJ pod tym pseudonimem kryje się DJ pochodzący ze Śląska, rezydent klubu Jagiellońska w Żywcu, finalista Mistrzostw Polski Vinyl DJ's 2015 oraz zdobywca specjalnego wyróżnienia podczas MP Vinyl DJ's, uczestnik i weteran wielu imprez w Polskich klubach.
Jest bez wątpienia pasjonatem płyt winylowych, posiada studio w którym nagrywa swoje video mix które możecie obejrzeć na wielu portalach społecznościowych. Podczas imprezy zaprezentuje swojego seta utrzymanego w gatunku Classic Trance mixując z vinyli.
Zapraszamy na jego fanpage https://www.facebook.com/wojciech.krutak?fref=ts

★ Łukasz Segda znany jako Dj SejG karierę rozpoczął stosunkowo niedawno w 2014 roku ale na swoim koncie ma występy w imprezach takich jak M3(Tychy) Fabryka Dźwięku (Tychy), Avangarda (Tychy) Discoplex A4 (Pietna) i oczywiście Klub Stara Poczta w której jest rezydentem. Grał u boku takich artystów jak Crypsis, Dj Driver, Regain. Styl muzyczny to early hardstyle aż po Raw Hardstyle. Na imprezie pociśnie starym dobrym Hardtrancem.
Zapraszamy na jego fanpage https://www.facebook.com/SEJGDJ?__mref=message_bubble

★ Marcin Dulian aka DJ Goro czyli solenizant imprezy ponadto Finalista Mistrzostw Polski Vinyl DJ's Magnum 2015, zdobywca specjalnej nagrody Slave Sound Agency. Jest DJ-em od ponad 15 lat, swoją przygodę z muzyką oraz z DJ-ką rozpoczął w wieku 14 lat gdzie w szkolnych dyskotekach stawiał pierwsze kroki. W roku 1998 zadebiutował grając seta Trance w lokalnym klubie gdzie już wtedy wiedział i czuł co będzie w przyszłości znaczyć pasja i fascynacja muzyką i profesjonalnym DJ-ingiem. Preferowany styl muzyczny, Classic Trance Hard Trance.
W roku 2008 uczestniczył w kursie DJ Promotion (Warszawa) gdzie jako nieliczny DJ zdał egzamin kat "B" grając set finałowy z winyli. Również podczas imprez gra m.in. z płyt winylowych oraz jest pasjonatem i kolekcjonerem analogów. Posiada swoje studio DJ-skie (DJG Rec.) na którym tworzy swoje video mixy. Do jego ulubionych artystów należą m.in. Kai Tracid, Scot Project, Derb, Mauro Picotto, Talla 2XLC, Taucher. Grał na różnego rodzaju imprezach i festiwalach : Silesia In Love 2015 (Chorzów), We Love Trance Klub Gramoffon (Warszawa), Discoplex A4(Pietna), Mega Klub (Katowice), Klub Grant (Jankowice), Klub Galaktyka (Laski),Klub Metro (Opole),Młotkownia (Ruda Śl.) oraz wielu mniejszych klubach. Zapraszamy na jego fanpage oraz do śledzenia jego najnowszych setów.

★ Facebook fanpage https://www.facebook.com/DEEJAYGORO?fref=ts
★ Mixcloud fanpage https://www.mixcloud.com/marcin-djgoro-dulian/
★ Youtube fanpage
https://www.youtube.com/channel/UCs1ymdldOqxWAv5axySbP7w

 

Do zobaczenia w klubie i pamiętajcie ....

★★★ CLASSIC TRANCE WILL NEVER DIE ★★★